Audacia JO11-2

Nog te spelen wedstrijden

Aanwezig Aanvang
Wo 23 mei C TSV Gudok JO11-4 - Audacia JO11-2 17:30 18:30
Za 26 mei C Audacia JO11-2 - SSC'55 JO11-1 08:15 09:00
Za 2 juni T Audacia JO11-2 - op toernooi bij Spoordonkse Boys
Za 9 juni T Audacia JO11-2 - Thuistoernooi
Za 16 juni T Audacia JO11-2 - op toernooi bij SVSSS

Uitslagen

Uitslag
Za 19 mei C RKDVC JO11-4 - Audacia JO11-2 5-2
Ma 14 mei C Audacia JO11-2 - Willem II JO11-1 4-1
Za 12 mei C Audacia JO11-2 - RWB JO11-2 1-4
Za 21 april C Jong Brabant JO11-4 - Audacia JO11-2 10-1
Za 14 april C ZIGO JO11-4 - Audacia JO11-2 4-3
Za 7 april C Audacia JO11-2 - DESK JO11-2 3-0
Za 24 maart C Audacia JO11-2 - Sarto JO11-6 3-2
Za 17 maart C Dongen JO11-7 - Audacia JO11-2 AFG
Za 10 maart C Audacia JO11-2 - NEO'25 JO11-1 4-2
Za 3 maart C TSV Gudok JO11-4 - Audacia JO11-2 AFG
Za 16 december C Unitas JO11-4 - Audacia JO11-2 6-0
Za 9 december C Unitas'59 JO11-4 - Audacia JO11-2 AFG
Za 2 december C Audacia JO11-2 - Best Vooruit JO11-3 0-3
Za 25 november C Audacia JO11-2 - Nieuw Woensel JO11-1 0-12
Za 18 november C DVS JO11-2 - Audacia JO11-2 6-4
Za 11 november C Audacia JO11-2 - Braakhuizen JO11-2 4-4
Za 4 november C Nuenen JO11-3 - Audacia JO11-2 3-3
Za 28 oktober C Audacia JO11-2 - DBS JO11-4 1-4
Za 14 oktober C Oirschot V. JO11-2 - Audacia JO11-2 10-1
Za 7 oktober C Audacia JO11-2 - Woenselse Boys JO11-2 3-11
Za 30 september C SBC JO11-4 - Audacia JO11-2 5-4
Za 23 september C Audacia JO11-2 - Wilhelmina Boys JO11-2 0-7
Za 16 september B Audacia JO11-2 - VOAB JO11-3 1-13
Za 9 september B Riel JO11-1 - Audacia JO11-2 9-4
Za 2 september B Audacia JO11-2 - ST RKDSV/EDN'56 JO11-1 3-11
Za 6 mei C Sarto JO11-4 - Audacia JO11-2 4-2
Za 22 april C Audacia JO11-2 - SVSSS JO11-2 9-1
Za 15 april C VOAB JO11-4 - Audacia JO11-2 7-3
Za 8 april C Audacia JO11-2 - Riel JO11-1 8-1
Za 1 april C Audacia JO11-2 - VOAB JO11-4 2-5
Za 25 maart C Nemelaer JO11-1 - Audacia JO11-2 3-5
Za 11 maart C Audacia JO11-2 - Sarto JO11-4 0-2
Za 4 maart C Audacia JO11-2 - Nemelaer JO11-1 8-5
Za 18 februari C Riel JO11-1 - Audacia JO11-2 3-3
Za 4 februari C SVSSS JO11-2 - Audacia JO11-2 1-7
Za 14 januari V Riel JO11-1 - Audacia JO11-2 AFG
Za 10 december C Audacia JO11-2 - Taxandria JO11-3 7-2
Za 3 december C Audacia JO11-2 - SV Reeshof JO11-5 5-3
Za 26 november C Taxandria JO11-3 - Audacia JO11-2 1-2
Za 12 november C Audacia JO11-2 - Bladella JO11-4 7-2
Za 5 november C SV Reeshof JO11-5 - Audacia JO11-2 1-0
Za 29 oktober B Audacia JO11-2 - SVSSS JO11-2 4-3
Za 8 oktober C Beerse Boys JO11-2 - Audacia JO11-2 0-4
Za 1 oktober C Bladella JO11-4 - Audacia JO11-2 2-7
Za 24 september C Audacia JO11-2 - Spoord. Boys JO11-1 11-1
Za 17 september C Audacia JO11-2 - Tuldania JO11-1 1-9
Za 10 september B Audacia JO11-2 - Nevelo JO11-1 4-4
Za 3 september B Jong Brabant JO10-1 - Audacia JO11-2 7-5

Spelers

Lars BeerensPleun BroedersLoek van der BruggenRens van DijkSiem van EckNarris van EschLuuk van EschBart de LaatTom Linssen

Trainers

Carlo van EschFrank van EschBart de LaatHenk Vermeer

Leiders

Carlo van EschFrank van EschBart de LaatHenk Vermeer

Tijden training

maandag en woensdag van 18:15 - 19:15 uur op veld 2

Wedstrijdverslagen

Meer wedstrijdverslagen